FDA: розумний пристрій допоможе при лікуванні мігрені

Дата створення: 15 Березня 2023
Дата оновлення: 14 Квітня 2023
FDA: розумний пристрій допоможе при лікуванні мігрені

Управління санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) схвалило апарат, застосування якого допоможе знизити приймання ліків

Новий пристрій для дистанційної електричної нейромодуляції (REN) під назвою Nerivio створено ізраїльським стартапом Theranica. Воно є блоком стимуляції, який наноситься на зону передпліччя. Апарат посилає безболісні електричні стимули, здатні активувати ендогенні анальгетичні механізми.

Nerivio живиться від батареї та керується через додаток у смартфоні. Виробники радять одягати його під час гострого нападу мігрені та носити протягом 45 хвилин.

Nerivio протестували під час проведення двох клінічних випробувань. Фахівці запропонували 128 пацієнтам, які страждають на епізодичну або хронічну мігрень, використовувати Nerivio. При цьому щодо 120 учасників, які увійшли до контрольної групи, застосували стимуляцію плацебо.

Як виявилося, використання Nerivio дозволяє знизити прояви щомісячних нападів усіх рівнів тяжкості в середньому на 4 дні на місяць і зменшити приймання ліків на 3,2 дня щомісяця. Використовувати пристрій можна з 12 років.

Дослідження опубліковано у Журналі головного болю.

Читайте також: Головний біль

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама