Гармонійні стосунки з партнером допомагають знизити ризик розвитку серцевих захворювань та зміцнити імунітет

Гармонійні стосунки з партнером допомагають знизити ризик розвитку серцевих захворювань та зміцнити імунітет

Повноцінне статеве життя допомагає не лише покращити з партнером, а й позитивно вплинути на здоров’я. Вона покращує кровообіг, зміцнює м’язи тазового дня, нормалізує сон. У нормі допускається два-три статеві акти на тиждень. Однак, згідно з доповіддю професора Збігнєва Іздебські «Сексуальність поляків 2017», 24% осіб не мають повноцінного статевого життя. Чим це загрожує?

1. Пригнічений настрій

Не існує доказів того, що сексуальна помірність викликає депресію. Проте ученим вдалося довести, що секс мінімізує розвиток цього психічного розладу. Так, згідно з дослідженням психолога Гордона Геллапа, ті жінки, які займалися сексом з партнером без презерватива, рідше впадали в депресію, ніж жінки, що займалися любов’ю з силіконовим захистом.

Секс також позитивно впливає на чоловіків. Дослідження психолога університету Нью-Йорка Ребекки Берч показало, що чоловіки, які не займаються сексом, менш щасливі, ніж сексуально-активні.

2. Викликає еректильну дисфункцію 

Тривала статева помірність може викликати занепокоєння з приводу повернення до сексуальної активності, що може спровокувати передчасну еякуляцію. Дисфункції, що виникають внаслідок статевої помірності, зазвичай мають психологічний характер. Якщо протягом кількох місяців після повернення до сексуальної активності ці проблеми не зникають, варто звернутися до сексолога.

3. Збільшує ризик розвитку серцевих захворювань

Згідно з дослідженням фахівців Університету Белфасту (Великобританія), чим менше чоловік досягає оргазмів, тим більша ймовірність того, що у нього зростає ризик розвитку серцевих захворювань. Також, додають дослідники, активне статеве життя сприяє нормалізації ваги.

4. Знижує імунітет

Вчені з Університету Вілкса в Пенсільванії (США) довели, що у людей, які займаються сексом один-два рази на тиждень, імуноглобуліну в крові більше на 30%. Це підвищує імунітет. Ті, хто займаються коханням зрідка, схильні до високого ризику грипу або нежиті.

Дослідження вчених свідчать про те, що для покращення самопочуття необхідно нормалізувати своє інтимне життя. Це допоможе не тільки уникнути розвитку багатьох захворювань, але й набути гармонійних відносин з коханою людиною.

Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама