Гриби допоможуть нормалізувати рівень цукру в крові

Гриби допоможуть нормалізувати рівень цукру в крові

Гриби не лише смачні, а й корисні. Вони містять вітаміни групи B, а також такі мінерали, як селен та магній. Багаті білком та клітковиною. А антиоксиданти, що містяться в них, такі як селен і глутатіон, захищають клітини від впливу вільних радикалів і запобігають розвитку окислювального стресу.

Деякі дослідження показують, що гриби можуть стабілізувати рівень цукру в крові та бути корисними для людей з цукровим діабетом. Крім того, вони малокалорійні, що робить їх чудовим продуктом для тих, хто стежить за своєю вагою.

Вчені Медичного коледжу Пенсільванія (США) вирішили дізнатися, як споживання грибів впливає на тривалість життя. Вони проаналізували стан здоров’я 15 546 добровольців, середній вік яких становив 44,3 року. Усі респонденти дотримувалися дієти з 1988 до 1994 року.

Ті респонденти, дієта яких передбачала споживання грибних страв, були менш схильні до передчасної смертності, ніж ті, хто не їв їх. На думку експертів, споживання однієї порції грибів на день замість однієї порції обробленого чи червоного м’яса дозволяє зменшити ризик смертельних захворювань на 15%.

При збиранні та приготуванні грибів слід бути обережними, оскільки деякі їх види можуть бути отруйними. Важливо переконатися, що зібрані чи куплені гриби є безпечними для вживання.

Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама