Хворі на діабет зможуть приймати інсулін не щодня, а щотижня

Хворі на діабет зможуть приймати інсулін не щодня, а щотижня

За даними Всесвітньої організації здоров’я (ВООЗ), на цукровий діабет страждають близько 442 млн людей у світі. Багато хто з них змушений щодня вводити інсулін. Нове відкриття вчених дозволить спростити терапію та робити замість 365 ін’єкцій на рік лише 52.

Це підтверджується двома різними дослідженнями, опублікованими в Jama та New England Journal of Medicine (Медичний журнал Нової Англії).

— Нова молекула може спростити терапію діабету. Це дозволить відмовитись від щоденних ін’єкцій, що підвищить якість життя таких пацієнтів, — пояснює дослідник, професор ендокринології в Міланському університеті (Італія) Роберто Тревізан, цитує ANSA.

Експерт повідомив, що найближчим часом очікується схвалення нової молекули регуляційними органами з лікарських засобів. Перехід від щоденного до щотижневого приймання інсуліну стане великим проривом у лікуванні цукрового діабету ІІ типу. Часто на нього страждають люди похилого віку, у яких є й інші патології, та вони повинні приймати, крім інсуліну, інші препарати. Також перехід на щотижневі ін’єкції інсуліну полегшить навантаження на медичних працівників, які змушені доглядати за такими пацієнтами протягом тривалої госпіталізації.

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама