Імітація оргазму руйнує стосунки: лікар

Дата створення: 24 Жовтня 2022
Дата оновлення: 17 Квітня 2023
Імітація оргазму руйнує стосунки: лікар

Сексопатолог Аліса Мур радить жінкам бути чесними зі своїми партнерами

Відверто про потаємне

Згідно з дослідженням 2019 року, 59% жінок хоча б одного разу імітували оргазм. 55% жінок хотіли відверто поговорити про це зі своїм партнером, але так і не наважилися. Чому?

  • 42% жінок не хочуть поранити почуття свого партнера;
  • 40% жінок відчували себе некомфортно, коли вдавались до інтимних подробиць;
  • 38% були збентежені.

Сексопатолог Алія Мур вважає, що жінки схильні ставити сексуальне задоволення партнера вище свого власного. Тому й стимулюють оргазм, щоб не скривдити чоловіка.

При цьому слід враховувати, що чоловіки часто не розуміють природу жіночих оргазмів і не знають, як допомогти партнерці пережити пік найвищої насолоди. Її завдання — «проінструктувати» коханого.

Імітація оргазму — це форма брехні

Брехня ніколи не призводить ні до чого доброго. Імітація оргазму тим паче. І тому є низка причин.

Ви нічого не змінюєте. Імітуючи оргазм, ви не «сигналізуєте» чоловікові про свої проблеми та не змушуєте його змінювати звичний стиль любовної гри. До того ж чесне спілкування, у тому числі й сексуальній сфері, є запорукою успіху.

Асоціюєте партнера зі своєю сексуальною незадоволеністю. Наші емоції відбиваються на підсвідомості. Якщо чоловік не здатний подарувати коханій  яскравий оргазм, це призведе до того, що вона уникатиме його. А це ще більше ускладнить отримати задоволення в ліжку.

Чим довше прикидаєтеся, тим гірше. Не відкладайте розмову на потім. Адже якщо ви зважитеся, чоловік неодмінно поставить питання, як довго він вас не задовольняв. Це може викликати недовіру та призвести до розриву стосунків.

— Якщо ви не відчуваєте себе у безпеці, висловлюючи незадоволеність під час сексу, то вам терміново треба попрощатися з партнером, — попереджає Аліса Мур, цитує портал Poradnik Zdrowie.

Оргазм не щоразу

Далеко не всі люди та завжди досягають оргазму під час сексу. Причин тому багато: стрес, втома, ліки, що приймаються і т. д. Але буває, що «збій» відбувається без будь-яких на те причин. І це нормально!

Однак якщо інтимні труднощі є спільними, то, можливо, слід проконсультуватися з фахівцем, який допоможе врятувати ваше кохання.

Читайте також: Жінки, які більше заробляють, частіше імітують оргазм: психологи

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама