Іпохондрики намагаються виявити у себе захворювання, що не існують: лікарі

Іпохондрики намагаються виявити у себе захворювання, що не існують: лікарі

Експерти Італійського психіатричного товариства (Sip)стурбовані, що пандемія коронавірусу загрожує новою формою прояву іпохондрії . Через пандемію, викликану COVID-19, щодня кожен може зіткнутися зі хворобою, яка особисто чи опосередковано стосується його. Багато хто, розуміючи, що може інфікуватися, починають шукати у себе небезпечні симптоми коронавірусу, тим самим перебільшуючи загрозу небезпеці. Це і призводить до розвитку іпохондрії, за якої людина намагається виявити у себе вигадані захворювання.

Фахівці попереджають, що чергова хвиля «Омікрону» може мати згубний вплив на психофізичне здоров’я італійців. Вони підкреслюють, що «важливо уникати розмов тільки про хвороби та страхи, тому що це не дає нічого, крім занепокоєння та непотрібних діагностичних досліджень».

— Говорити, що COVID-19 перетворює нас на суспільство хворих людей невірно, але іпохондрики становлять конкретну небезпеку, — одностайно відзначають співпрезиденти Sip Массімо ді Джаннантоніо та Енріко Занальда, передає італійське інформаційне агентство ANSA.

Експерти впевнені, що у складних випадках поряд зі спеціалізованим лікуванням необхідні також «деякі запобіжні заходи, які дозволять розрядити ескалацію компульсивних проявів симптомів і зменшити їх значність». І пропонують звернутися до великих явищ минулого, таких як чума, іспанка чи Перша світова війна. На думку лікарів, це дозволить особливо недовірливим натурам адекватно оцінити проблеми епідемії, стати більш активними та відповідальними, що обмежить поширення небезпечного вірусу.

Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама