Ізраїль починає робити третю дозу COVID-вакцин людям старше 50-ти років

Дата створення: 02 Вересня 2021
Дата оновлення: 08 Квітня 2023
Ізраїль починає робити третю дозу COVID-вакцин людям старше 50-ти років

Ізраїль став першою країною у світі, де почали вакцинувати від коронавіруса людей старших 50 років третьою бустерною вакциною. Урядова група з охорони здоров’я своїм рішенням знизила допустимий вік для вакцинації бустерною вакциною з 60-ти до 50-ти років. Про це інформує The Times of Israel.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Нафталі Бенет зазначив, що цей крок допоможе Ізраїлю боротися з штамом Delta. Право на ревакцинацію (отримання 3-й щеплення) матиме також медичний персонал, люди з захворюваннями групи ризику, а також увязнені та наглядачі в’язниць.

Нагадаємо, що ще в липні 2021 р. Ізраїль став першою країною у світі, де почали вакцинувати бустерною дозою вакцини від Covid-19 людей старших 60 років. Тепер таке право отримали люди старше 50-ти. Станом на ранок 13 серпня 2021 р. 775 703 людей в Ізраїлі отримали ревакцинацію.

Згідно данним Міністерства охорони здоров’я Ізраїлю, за весь період пандемії в Ізраїлі налічується 924 тис. випадки заражень Соvid-19, 6,6 тис. kюдей померли від наслідків Covid-19. Повністю вакциновані на сьогодні в Ізраїлі близько 60% населення.

Stadnik-Anna
Автор: Ганна Стаднік
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама