Каси самообслуговування обирають люди покоління Z: опитування

Каси самообслуговування обирають люди покоління Z: опитування

Технічний прогрес полегшує життя, але ускладнює соціальні контакти. Каси самообслуговування є одним із факторів, які можуть посилити почуття самотності американців, показало дослідження PlayUSA.

Згідно з проведеним опитуванням, 75% американців вважають, що каси самообслуговування, встановлені в магазинах, знижують витрати, але водночас знижують шанси людей на короткий контакт між продавцем чи касиром та покупцем.

Як правило, каси самообслуговування вибирають більшість американців. Так, серед покоління Z, тобто народжених після 1995 року, 84% споживачів вважають за краще розплачуватись через такі каси. При цьому люди похилого віку віддають перевагу традиційним особистим транзакціям. Це дозволяє провести короткий обмін думками чи пожартувати.

Багато американців не можуть дозволити собі жити у містах, де громадські місця полегшують людську взаємодію. Вартість житла, що зростає, штовхає людей у передмістя, де набагато складніше зв’язатися з сусідами. Тим часом відсутність контактів з іншими людьми може погано позначитися на психіці.

Згідно зі звітом Головного хірурга США, середньостатистичний американець сьогодні проводить більше часу на самоті, ніж на початку століття: у 2019 році це було на 24 години на місяць більше, ніж у 2003 році.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама