Кава пригнічує апетит і допомагає схуднути

Дата створення: 24 Лютого 2023
Дата оновлення: 20 Квітня 2023
Кава пригнічує апетит і допомагає схуднути

Пийте цей ароматний напій у помірних кількостях та без калорійних добавок

Забезпечує швидкий метаболізм

У чашці чорної кави лише 5 ккал. При цьому вона додає життєвих сил, покращує настрій, сприяє концентрації уваги. Доведено, що кава знижує ризик розвитку серцевої недостатності, сприяє нормалізації травлення та підтримує роботу м’язів.

Основною чинною речовиною кави є кофеїн, який прискорює обмін речовин, покращує енергетичний баланс та допомагає схуднути.

Кофеїн є однією з небагатьох речовин, що підвищують так званий базальний обмін речовин (BMR). Швидший метаболізм дозволяє спалювати більше калорій у стані спокою або під час фізичної активності, що сприяє нормалізації ваги.

Зменшує вміст жиру

У 2020 році японські дослідники провели експеримент, у якому взяли участь 3539 учасників (1239 чоловіків та 2300 жінок). Ціль полягала в тому, щоб з’ясувати, чи впливає щоденне споживання кави зі шматочком хлібом на сніданок на товщину так званого вісцерального жиру.

— Споживання кави знижує вміст вісцерального жиру. Ця особливість зберігалася навіть при поєднанні кави з хлібом, хоча між двома цими продуктами не було виявлено взаємодії, — розповіли вчені в інтерв’ю журналу Nutrients («Поживні речовини»).

Зберігає почуття ситості

Фахівці наголошують, що чорна кава пригнічує апетит. І пояснюють це тим, що кава знижує рівень «гормону голоду», греліну, стимулює секрецію пептиду, так званого «гормону ситості» YY (PYY).

— Ці дані свідчать про те, що один або кілька інгредієнтів без кофеїну в каві можуть покращити обмін речовин та знизити масу тіла, — зазначають експерти Бруклінського коледжу Міського університету Нью-Йорка (США).

І радять пити каву у помірних кількостях і без додавання підсолоджувачів. Це допоможе завжди залишатися у формі.

Читайте також: Кава захищає від інсульту: дослідження

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама