Косметологи назвали нову ефективну процедуру омолодження

Дата створення: 21 Вересня 2022
Дата оновлення: 19 Квітня 2023
Косметологи назвали нову ефективну процедуру омолодження

Ця повна модернізація обличчя дозволить виглядати молодше за свої роки

Косметологи стверджують, що тенденція до радикальної зміни зовнішності, як і раніше, зберігається. Особливо якщо хірургічні процедури дозволяють досягти хорошого результату омолодження.

— Запити зосереджені на ринопластиці та пов’язані з блефаропластикою з додаванням кантопесії, підтяжкою нижніх повік очей. Однак основою всього має бути підтяжка обличчя, зокрема композитний мініліфтинг. Він здатний омолодити обличчя приблизно на десять років, — каже професор пластичної хірургії у Римі Даніеле Спіріто, повідомляє інформаційний портал ANSA.

Композитний мініліфтинг — це інноваційна техніка ліфтингу обличчя, яка є менш інвазивною та більш довговічною, ніж класична підтяжка. Вона діє на шию, щоки та вилиці. Характеризується меншим ризиком ускладнень та швидшим періодом відновлення. Як її проводять? Перед вушними раковинами роблять невеликі розрізи та відшаровують підшкірну сітківку на 5–6 см. А потім через розрізи піднімають тканини обличчя нагору.

Операція проводиться під місцевою анестезією та триває близько однієї години. Шви знімають за тиждень. Відновлення відбувається дуже швидко, без появи синців. А ефект омолодження після такої процедури надовго зберігається, обіцяють косметологи.

Читайте також: Дерматологи назвали 5 правил, які допоможуть зберегти молодість обличчя

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама