Креатив від МОЗ: провакцинуйся і отримай незалежність від Covid-19 та безкоштовний квиток концерт до Дня Незалежності України

Дата створення: 02 Вересня 2021
Дата оновлення: 08 Квітня 2023
Креатив від МОЗ: провакцинуйся і отримай незалежність від Covid-19 та безкоштовний квиток концерт до Дня Незалежності України

Всі жителі України, які прийдуть на вакцинацію від коронавірусу з 18 серпня 2021 р, в якості нагороди отримають безкоштовні квитки на урочистий концерт до Дня незалежності 24 серпня 2021 р. на НСК «Олімпійський». Таку приємну новину повідомив керівник МОЗ Віктор Ляшко.

Віктор Ляшко знову нагадав українцям про важливість активної вакцинації від Covіd-19, у зв’язку з швидким поширенням у світі та Україні штаму Delta. На його думку, безпеку і ефективність вакцинації доводить той факт, що понад 99% нових заражень в Україні припадає на нещеплених від коронавірусу людей. А вакцинація від Covid-19 стане надійним захистом від важкого протікання хвороби, госпіталізацій та ризику смерті.

«МП» вже писала про те, що МОЗ активно стимулює процес вакцинації в Україні всіма можливими засобами. Наприклад, в Полтаві за щеплення від Covid-19 жителям дарували квитки в театр, в Києві – на футбольні матчі, а в Івано-Франківську мер міста прийняв рішення надавати вакцинованих педагогам грошові премії.

Нагадаємо, що як писала «МП», МОЗ України планує до кінця року вакцинувати до 50% населення країни.

Stadnik-Anna
Автор: Ганна Стаднік
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама