Лібідо у жінок підвищить акупунктура

Дата створення: 08 Вересня 2022
Дата оновлення: 21 Квітня 2023
Лібідо у жінок підвищить акупунктура

Співробітники лікарні охорони здоров’я матері та дитини Заочжуан у Шаньдуні (Китай) вважають, що акупунктура допоможе жінкам, які страждають від відсутності сексуального бажання, досягти оргазму під час статевого акту

Згідно зі статистикою, кожна шоста англійка страждає на сексуальну дисфункцію. А 40% американок відзначають, що цей стан може занапастити відносини з партнером.

Китайські вчені припустили, що акупунктура може бути ефективною у поліпшенні лібідо, оскільки вона підвищує вироблення жіночого статевого гормону, естрогену. Тим більше, що ранні дослідження вказували на те, що акупунктура стимулює приплив крові до яєчників, де виробляється естроген.

Вчені з жовтня 2018 року по лютий 2022 року провели дослідження за участю 24 пацієнток, які страждали на сексуальні розлади. Усі вони щотижня проходили два-три сеанси голкотерапії, кожен із яких тривав близько 30 хвилин. Усі учасниці експерименту мали сексуальних партнерів. Жінкам вставляли голки в області верхньої частини голови, живота, над яєчниками, під коліно, на кісточку, стопу та нижню частину спини.

Пациєнтки розповіли, який біль зазнають під час статевого акту. Потім їх попросили описати шість ключових аспектів їхнього особистого життя: сексуальне бажання, збудження, мастило, оргазм, задоволення і біль. Кожен аспект оцінювався у 6 балів, а загальний індекс жіночої сексуальної функції (FSFI) — у 36 балів. FSFI є визнаним способом вимірювання того, наскільки приємним для жінок є секс, який задовольняє їх.

Після закінчення курсу лікування жінок також попросили оцінити своє ставлення до сексу. 11 із них зазначили, що їхні бали досягли «нормального рівня», при цьому середній показник збільшився з 18,5 до 26,3 — на 42%. Найбільше покращення відбулося у бажанні (54,6%), збудженні (45,8%) та болі (43,%). Найменша зміна відбулася у сфері сексуального задоволення (35,7%).

Експерти зазначили, що лікування акупунктурою надзвичайно ефективно для FSD. Однак визнали, що акупунктура допомагає зняти симптоми,але не вилікувати сексуальні розлади.

Результати дослідження були опубліковані в журналі Sexual Medicine («Сексуальна медицина»).

Читайте також: Акупунктура допоможе вдвічі зменшити напади головного болю: дослідження

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама