Лікар назвав найкращі напої для чоловічого здоров’я

Лікар назвав найкращі напої для чоловічого здоров'я

Як відомо, солодкі газовані та алкогольні напої можуть погіршити потенцію. З цієї ж причини не слід зловживати міцну солодку каву або чай. А які напої можуть покращити еректильну функцію чоловіка?

— Харчування відіграє важливу роль для сексуального здоров’я. Ерекція відбувається, коли вивільнення оксиду азоту викликає розширення кровоносних судин у статевому члені. Запалення, яке може виникнути внаслідок споживання певних продуктів та напоїв, може прискорити руйнування оксиду азоту та погіршити ерекцію. Однак є й такі продукти, що допомагають її покращити, — пояснює уролог Прайм Інституту Емі Перлман.

На думку лікаря, найкращими для ерекції є шість популярних напоїв.

1. Вода

Правильна гідратація є важливою для нормального функціонування організму. Підтримуючи водний баланс, можна забезпечити сексуальне довголіття.

2. Кавуновий сік

Кавун містить амінокислоту цитруліну, яка може покращити приплив крові до статевого члена. Згідно з дослідженням, опублікованим у журналі Urology, добавки цитруліну допомогли 50% учасникам з легкою еректильною дисфункцією покращити її лише за один місяць.

3. Кава

Одна чи дві чашки кави можуть стимулювати не лише мозок. Однак підсолоджувати цей напій не рекомендується. Як зазначив доктор Перлман, напої з високим вмістом жиру та цукру можуть знизити рівень оксиду азоту, тому краще насолоджуватися смаком натуральної чорної кави.

4. Томатний сік

Помідори містять велику кількість лікопену, який є каротиноїдом. Він відповідає за червоний колір, що може позитивно вплинути на сексуальне життя.

Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі Andrology, люди з низьким рівнем лікопену в раціоні частіше страждають на еректильну дисфункцію. Інше дослідження довело, що лікопен може допомогти знизити ризик раку передміхурової залози.

5. Фруктові коктейлі

Користь смузі залежить від того, що ви додаєте в них.

— Було показано, що напої, багаті на антиоксиданти, такі як вітаміни С та Е, покращують ерекцію. Вітамін С можна знайти в апельсинах та полуницях, а вітамін Е — у манго та авокадо, — розповідає уролог, передає Radio ZET.

6. Буряковий сік

Дослідження, опубліковане в American Journal of Physiology («Американський журнал фізіології»), показало, що добавки нітратів, що містяться у буряковому соку, допомагають під час тренувань збільшити кровотік та покращити ерекцію.

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама