Лікар назвав ранній симптом нових підваріантів COVID-19

Лікар назвав ранній симптом нових підваріантів COVID-19

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) оголосила про закінчення пандемії COVID-19 у першому півріччі 2023 року. Однак це не означає, що коронавірус зник. Заразитися їм, як і раніше, можна, про що свідчать звіти про кількість інфікованих у Великобританії. Найбільше виявлено нових варіантів COVID-19 — Eris та Pirola.

Британські лікарі вказують на ранній симптом COVID-19 — фарингіт. Цей раніше відомий симптом зараження, який може виникати при нових варіантах, допоможе виявити інфекцію на ранній стадії та обмежити її подальше поширення.

При цьому симптомі характерне відчуття пирхоти або подразнення в горлі, яке зазвичай найсильніше проявляється в перший день інфікування та слабшає з кожним наступним днем. Біль у горлі, спричинений коронавірусом, зазвичай протікає у відносно легкій формі та триває не більше п’яти днів.

За словами терапевта Йоханнеса Уйса, наявність інших симптомів допоможе визначити, чи викликана пирхота в горлі коронавірусною інфекцією. У випадку з COVID-19 фарингіт не єдиний симптом. Зазвичай він супроводжується такими симптомами.

Симптоми COVID-19

  • Кашель;
  • висока температура;
  • біль в м’язах;
  • слабкість.

— Якщо у вас болить лише горло, навряд чи інфекція була викликана коронавірусом. Швидше за все, це ознака менш серйозної інфекції. Однак у цьому немає абсолютної впевненості, оскільки симптоми варіюються від людини до людини, — пояснює лікар.

Експерт додає, що останні варіанти коронавірусу, які нині є причиною найбільшої кількості заражень, часто проявляються як ангіни.

— Нові варіанти, такі як Eris і Pirola, демонструють симптоми, схожі на попередні варіанти коронавірусу, включаючи біль у горлі, — сказав доктор Уйс, цитує Manchester Evening News.

У цьому випадку лікар рекомендує уникати тісного контакту з іншими людьми, щоб обмежити поширення вірусу. Лікар Уйс рекомендує щадні засоби від подразнення горла. Його можна зняти за допомогою лікувальних льодяників для горла або інших натуральних засобів, таких як лимон та куркума.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІЛікарські препарати при тяжких...
ГРВІ у дітей
Поширеність респіраторних вірусівПричини частих ГР...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама