Лікар пояснив, чи допоможе капустяний лист при травмі коліна

Лікар пояснив, чи допоможе капустяний лист при травмі коліна

Через свою складну будову колінний суглоб часто зазнає травм. Травма коліна може спричинити розтягнення або вивих коліна, що призводить до нестабільності суглоба. Будь-яка травма суглоба може спровокувати запалення синовіальної оболонки або синовіальної сумки суглоба.

В результаті вивиху коліна можуть бути розірвані зв’язки, що є особливо небезпечним ускладненням травм коліна. Важливо вчасно розпочати лікування. Це залежить від виду пошкодження, його розмірів та від загального стану пацієнта.

Деякі травми, особливо серйозні, можуть спричинити ускладнення у вигляді хронічного болю, атрофії м’язів, нестабільності колінного суглоба, а також дегенеративних змін. Слід відвідати травматолога, якщо такі тривожні симптоми.

  • Неможливість встояти на нозі;
  • набряк чи біль у коліні;
  • запалення чи почервоніння коліна;
  • посилення болю.

— Лікування болю в коліні залежить від причини його виникнення. Часто достатньо утриматися від фізичних навантажень та уникати перевантажень колінного суглоба. Іноді необхідно використовувати внутрішньосуглобове введення медикаментів. Проте наукових доказів ефективності застосування компресів із капусти чи яєчного жовтка немає, — розповів доктор клінічної лікарні Варшави (Польща) Матеуш Левандовський в інтерв’ю Medonet.

Експерт радить використовувати холодні компреси, які можуть зменшити біль та можливий набряк. Компреси можна прикладати у вигляді пакетів із льодом (важливо не прикладати лід безпосередньо до шкіри). При накладенні холодних компресів ногу слід підняти нагору.

Якщо біль турбує, можна використовувати знеболювальні та протизапальні препарати, такі як ібупрофен. Також допоможуть мазі, що містять нестероїдні протизапальні препарати, наприклад, кетопрофен.

Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама