Лікар пояснив, чи можна спати у бюстгальтері

Дата створення: 31 Серпня 2022
Дата оновлення: 20 Квітня 2023
Лікар пояснив, чи можна спати у бюстгальтері

І в якому разі це може викликати інфекції

Сон у бюстгальтері завжди викликав багато суперечок. Дехто вважає, що це може сприяти раку молочної залози. Інші, своєю чергою, стверджують, що бюстгальтер захищає груди від провисання.

Немає медичних доказів щодо користі чи шкоди сну у бюстгальтері. Все залежить від переваг. Однак слід пам’ятати про кілька важливих моментів.

Головне — правильно вибрати бюстгальтер. Він має бути з бавовняної тканини, спортивного крою, без кісточок. В іншому випадку, бюстгальтер може спричинити хворобливий тиск на груди.

— Переконайтеся, що бюстгальтер має добрий розмір і правильно підігнаний. Це дозволить запобігти подразненню та розвитку інфекцій під грудьми, — каже засновник наукового журналу Breast Care («Догляд за грудьми»), доктор Регіна Хемптон, цитує портал Medonet.

Жінкам з великими грудьми корисно спати у м’якому бюстгальтері. Він обмежує рух грудей, що знімає їхній біль і підвищує комфорт сну.

На жаль, сон у бюстгальтері не може захистити від опущення грудей із віком. Однак можна уповільнити процес, якщо дотримуватись здорового способу життя.

Читайте також: Грудне вигодовування допомагає жінці захистити серце від хвороб: дослідження

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама