Лікарі назвали найтоксичніший вид алкоголю

Лікарі назвали найтоксичніший вид алкоголю

Фахівці з громадського здоров’я та медицини завжди закликали до відповідального вживання алкоголю.

У дослідженні, проведеному протягом кількох років, лікарі проаналізували дані про випадки отруєння алкоголем, які надійшли до різних медичних закладів. Було встановлено, що найнебезпечнішим видом алкоголю, що викликає найбільше серйозних отруєнь, є метиловий спирт.

Метиловий спирт, також відомий як дров’яний спирт, промисловий спирт або метанол, є летючою рідиною, яка іноді може бути помилково використана замість етилового спирту (звичайного алкоголю). Цей вид спирту є отруйним і може призвести до серйозних ускладнень при вживанні.

Для людини метиловий спирт є високотоксичною речовиною, оскільки його метаболіти здатні пошкодити органи, такі як печінка, нирки та нервову систему. При вживанні метилового спирту замість етилового спирту можуть виникнути симптоми, такі як сильний головний біль, порушення зору, нудота, блювання, а також проблеми з диханням. У деяких випадках організм нездатний метаболізувати метиловий спирт, що може призвести до серйозних ускладнень, включаючи органічне ураження нервової системи та смерть.

Тому важливо бути особливо обережним і звертати увагу на походження та якість споживаного алкоголю. Рекомендується купувати алкоголь тільки у надійних постачальників, щоб зменшити ризик вживання метилового спирту замість етилового.

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама