Лікарі пояснили, чому не можна приймати Віагру з іншими препаратами

Дата створення: 08 Грудня 2022
Дата оновлення: 19 Квітня 2023
Лікарі пояснили, чому не можна приймати Віагру з іншими препаратами

Це викликає у чоловіків болісну ерекцію. Аналогічний ефект мають інші збуджуючі речовини, наприклад алкоголь або нікотин

За даними The Sun, лише торік до лікарів звернулися 393 пацієнти, середній вік яких становив 41 рік, щодо болючих, тривалих ерекцій. Цього року кількість таких випадків збільшилась на 21%. Медики звертають увагу на те, що, окрім чоловіків середнього віку, з такими скаргами зверталися пацієнти 70, 80 і навіть 90 років.

Пріапізм — це бурхлива і болісна, тривала ерекція у чоловіка, не пов’язана зі збудженням або сексуальною стимуляцією. Більшість випадків приапізму немає конкретної причини.

Болюча ерекція може виникнути в результаті:

  • приймання ліків, наприклад, гіпотензивних чи психотропних;
  • препаратів для потенції;
  • алкоголю;
  • травми промежини;
  • серповидноклітинної анемії.

Експерти Британської асоціації сексуального здоров’я попереджають: якщо не лікувати пріапізм, це може призвести до рубцювання та постійної еректильної дисфункції.

— Використання таких речовин, як кокаїн, може призвести до збільшення сексуального потягу, ризикованої поведінки та зниження гальмування… Тому для деяких людей, які страждають на приапізм, надмірне використання Віагри у поєднанні з забороненими речовинами може спричинити хворобливу ерекцію, — зазначив нарколог Нуну Альбукерке, цитує портал Poradnik Zdrowie.

У разі прояву приапізму слід проконсультуватися з лікарем. До консультації з ним можна покласти пакети з льодом. Але краще не зволікати з візитом до лікарні, тому що в деяких випадках може знадобитися хірургічне втручання.

Читайте також: Чоловіки-велосипедисти повинні періодично стояти на педалях: вчені

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама