Лікарі пояснили, чи допомагає приймання добавок магнію краще заснути

Лікарі пояснили, чи допомагає приймання добавок магнію краще заснути

Магній необхідний нормального функціонування організму. Він бере участь у регуляції м’язової активності, сприяє передачі нервових імпульсів, бере участь у процесах, пов’язаних з утворенням та транспортуванням енергії у клітинах, регулює серцевий ритм тощо. Недолік цього елемента може спричинити захворювання серця, цукровий діабет ІІ типу та остеопороз. А його надлишок — нудоту, спазми у животі та дарею.

Згідно з дослідженням вчених, достатня кількість сну, від 7 до 9 годин на добу, захищає від передчасної смертності від усіх причин. Лікар Університету Пенсільванії у Філадельфії (США) Індіра Гурубхагаватула вважає, що прийняття добавок магнію впливає на певні рецептори клітин головного мозку, що допомагає краще заснути.

— Магній впливає на рівень мелатоніну — гормону, пов’язаного із засинанням та пробудженням, — каже Гурубхагаватула, цитує портал Poradnik Zdrowie.

Цей мікроелемент також сприяє розслабленню м’язів. Тому його слід приймати людям з синдромом неспокійних ніг.

Вчені клініки Клівленду вважають, що для міцного сну добре приймати добавки гліцинату або цитрату магнію. Ці хелатні форми мінералу повністю засвоюються організмом, що не викликає побічних ефектів з боку шлунково-кишкового тракту.

Фахівці рекомендують приймати добавки магнію у дозі 200 млг за 30 хвилин до нічного відпочинку. Проте не радять використовувати щодня для боротьби з безсонням. 

Добавки магнію можуть бути частиною комплексного підходу поліпшення сну, який також може включати зміни способу життя, такі як регулярний режим сну, вправи для розслаблення, відмову від кофеїну та інших стимуляторів перед сном, а також лікування основного захворювання.

Реклама
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Понад 1 мільярда людей у світі страждають на ожиріння
Нині понад 1 млрд людей у всьому світі страждають ...
Реклама
Пункція при гаймориті
Пункція при гаймориті — показання та протипоказанн...
Одонтогенний гайморит
Причини розвитку зубного гаймориту та види захворю...
Реклама
Борщ допоможе знизити кров'яний тиск та покращить здоров'я серця
Борщ — це популярна українська страва. Звичайне во...
Низький артеріальний тиск після 50 років підвищує ризик розвитку хвороби Альцгеймера: вчені
Після 50 років багато людей можуть страждати від н...
Реклама