Лікарі сказали, кому не слід пити мінеральну воду

вода в бутле

Мінеральна вода відома своєю користю. Вона сприяє гідратації організму. Кальцій, що міститься в ній, зміцнює здоров’я суглобів, а магній — серця. Однак для деяких людей вона може бути шкідливою. Чому?

Викликає печію та метеоризм. Деякі типи мінеральних вод мають високий вміст газів, таких як вуглекислий. Він може сприяти виникненню печії та метеоризму в деяких людей. Для тих, хто страждає на подібні шлункові проблеми, вживання такої води може бути не рекомендовано.

Містить багато солі. Це може бути небажано для людей, які повинні обмежувати споживання натрію у своїй дієті, наприклад, хворих на гіпертонію. Надлишок натрію в організмі може сприяти збільшенню артеріального тиску.

Може спричинити алергію. Кожен організм є унікальним, і реакція на мінеральну воду може відрізнятися у різних людей. Деякі можуть зазнавати алергічних реакцій при вживанні певних видів мінеральної води.

Перед тим як ввести мінеральну воду у свій раціон, слід проконсультуватися з лікарем або дієтологом. Вони можуть допомогти вибрати відповідний тип мінеральної води або вирішити, чи варто її пити.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Ліки при ГРВІ у дітей
ГРВІ: ефективні ліки для дітейПереваги та ризики с...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама