Літнім людям достатньо робити 4400 кроків на день: вчені

Літнім людям достатньо робити 4400 кроків на день: вчені

Зазвичай ми прагнемо робити щонайменше 10 000 кроків щодня. Проте дослідження японської маркетингової кампанії крокоміра показують: достатньо і менше.

Краще мало…

Часто багатьом не вдається досягти заповітної мети 10 000 кроків. Через брак часу. А це, на думку лікарів, може дуже деморалізувати. До того ж гнатися за таким результатом не варто. Згідно з масштабними дослідженнями вчених Массачусетського університету (США), які за 11 років проаналізували стан здоров’я 2000 дорослих людей середнього віку, у тих, хто робив не менше 7 000 кроків на день, ризик смертності зменшувався на 50–70%.

Раніші дослідження фахівців Массачусетського університету були засновані на результатах Гарвардської медичної школи та показали, що жінкам похилого віку достатньо робити в середньому 4400 кроків на день, щоб зміцнити своє здоров’я.

… і з користю

Згідно з рекомендаціями представників Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), дорослим слід займатися інтенсивною фізичною вправою не менше 150 хв на тиждень (або 75 хв інтенсивних вправ). Проте вони не дають жодних порад щодо тривалості ходьби. Хоча зрозуміло, що загальний рівень фізичної активності населення залишається низьким.

Це зовсім не означає, що щодня треба проходити 10 000 кроків. Ви отримаєте не меншу користь, якщо пройдете всього 7000. Проте велике навантаження принесе більшу користь для здоров’я.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама