«Медичні закупівлі України» уклали договір на придбання ремдесивіру

«Медичні закупівлі України» уклали договір на придбання ремдесивіру

Міністерство охорони здоров’я проінформувало, що «Медичні закупівлі України» («МЗУ») уклало договір на придбання 14 346 флаконів препарату ремдесивір для використання у лікуванні хворих на коронавірус.

В МЦE уточнили, що завдяки тендерній процедурі вдалось економити 1,5 млн. грн бюджетних коштів. На придбання ліків буде витрачено 4,8 млн. грн, а вартість 1 флакону препарату склала 333, 87 грн.

В МОЗ проінформували, що закупівля ліків була проведена і відповідності до Закону України № 1599-IX, який визначає порядок закупівлі ліків в період карантину.

Ремдесивір, який реалізовується під торговельною назвою Veklury, розроблений компанією Gilead Sciences, Inc. Препарат дозволений МОЗ України для використання в лікуванні пацієнтів з коронавірусною хворобою.

Нещодавно МОЗ проінформувало про те, що США передадуть Україні інноваційні ліки від Соvid-19 – препарати Бамланівімаб (Bamlanivimab) та Етесевімаб, які отримали схвалення FDA для застосування пацієнтам середнього та легкого ступеня перебігу Covid-19. У МОЗ уточнили, що дані препарати рекомендовано приймати пацієнтам, у яких є ризик важкого перебігу хвороби.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко уточнив, що дані лікарські засоби діють безпосередньо на сам вірус шляхом зв’язування з спаяними білками вірусу. Препарати мають здатність не допускати проникнення вірусу в клітину та його подальшого розмноження.

Зокрема детальніше про це писала раніше «МП».

Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама