Морські бризки зменшують розвиток раку

Морські бризки зменшують розвиток раку

У морському повітрі міститься справжній аерозоль водяної пари та солей на основі йоду, хлориду натрію, брому та магнію. Завдяки дії сонячних променів, вони електрифікуються та засвоюються організмом, інтегруючи мінеральні запаси та допомагаючи покращити здоров’я

Перебування біля моря сприяє як мінімум лікуванню 16 захворювань. Серед них: алергія, артрози, розтягування, переломи, гіпотиреоз, ревматизм, псоріаз, рахіт, гінекологічні недуги та інші. Однак нещодавнє спільне дослідження вчених університетів Гента та Фландрії (Бельгії) показує, що морські бризки при взаємодії з генами людини, які беруть участь в утворенні раку легенів та холестерину, пригнічують їх.

— Ми взяли зразки морського повітря та дослідили їх у лабораторії. Потім піддали їм ракові клітини з легкої людини та вивчили вплив морського повітря здоров’я та на гени, — розповів учений Еммануель Ван Акер, передає ANSA.

Експеримент показав позитивний вплив морського повітря на здоров’я. І, за словами дослідників, «схожий на нові методи лікування раку та останнє покоління препаратів холестерину».

Необхідно й надалі продовжити дослідження, спершу у лабораторії, потім протестувати на тваринах і людях, щоб упевнено стверджувати, що морське повітря запобігає раку і знижує рівень холестерину в крові. Але відкриття північноєвропейських вчених є важливою точкою для наукових пошуків.

Читайте також: Рак підшлункової залози можна побачити на шкірі

Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама