На Сумщині відкрили реконструйоване відділення екстреної медичної допомоги в м. Конотоп

На Сумщині відкрили реконструйоване відділення екстреної медичної допомоги в м. Конотоп

У невеликому районному центрі Сумської області, в м. Конотоп в рамках програми «Велике будівництво» відкрили повністю реконструйоване та оснащене найсучаснішим обладнанням відділення екстреної медичної допомоги. Це одне з відділень Конотопської центральної районної лікарні. Про це поінформували в Сумській міській адміністрації.

Керівник Сумської ОДА Дмитро Живицький назвав цю подію неоціненно важливою, адже можливість надання першої медичної допомоги в самий критичний для людини ситуації – в сучасних умовах медичної практики – надзвичайно важливо для порятунку людських життів.

Що ж було реалізовано в ході реконструкції відділення екстреної медичної допомоги?

Побудований зручний в’їзд, облаштовано комфортне відділення реєстрації пацієнтів, а також три 4-х містні палати, реанімаційна палата, кабінети для лікарів і персоналу лікарні, кімната для людей з інвалідністю, а також окрема палата для пацієнтів з агресивною поведінкою, які вимагають ізоляції. Для відділення екстреної медичної допомоги за кошти державного бюджету було придбано комп’ютерних томограф.

У Сумській ОДА уточнили, що на область в рамках програми Президента «Велике будівництво» були виділені 15 сучасних машин швидкої допомоги, а також триває активних ремонт дорожнього покриття, що також дозволить максимально оперативно доставляти пацієнтів в лікарню.

Довідково:

Як поінформували в Сумській ОДА, в Сумській області відповідно до програми “Велике будівництво” буде відкрито 7 приймальних відділень екстренної. Найближчим часом розпочнуть роботу приймальні відділення екстреної медичної допомоги в Охтирської ЦРЛ та Роменської ЦРЛ, триває реконструкція приймального відділення Глухівської міської лікарні. Вартість всіх 7 об’єктів склала майже 86,6 млн гривень.

Як інформувала «МП» раніше, Житомирська область повністю завершила заплановану реконструкцію приймальних відділень опорних лікарень.

Зокрема, капітальний ремонт та реконструкція приймальних відділень була проведена в таких закладах області, як:

  • «Бердичівська міська лікарня» – реконструкція I-го поверху частини нежитлової будівлі операційного корпусу для роботи відділення екстреної медичної допомоги по вул. Здоров’я, 1 в м. Бердичів;
  • «Овруцька міська лікарня» – реконструкція частини приміщень першого поверху приймального відділення;
  • «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» – реконструкція приймального відділення екстреної медичної допомоги корпусу №2;
  • «Лікарня №1» – реконструкція приміщень для розміщення відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги;
  • Реконструкція приміщення приймального відділення стаціонарного корпусу №1 під відділення екстреної медичної допомоги в м. Коростишів;
  • «Центральна районна лікарня – реконструкція приймально-діагностичного відділення для роботи підрозділу екстреної медичної допомоги;
  • центральна міська клінічна лікарня Коростенської міської ради – реконструкція з будівництвом хірургічного корпусу.
Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама