Насіння льону допомагає схуднути та нормалізувати артеріальний тиск

Насіння льону допомагає схуднути та нормалізувати артеріальний тиск

Насіння льону має унікальний склад поживних речовин. Омега-3 жирні кислоти, що містяться в них, допомагають знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Також лляне насіння допомагає тримати під контролем артеріальний тиск, що особливо слід враховувати тим, хто страждає на гіпертонію. А, згідно з деякими дослідженнями, омега-3 жирні кислоти зменшують запалення, борються з аутоімунними захворюваннями та знижують ризик розвитку деяких видів онкології.

У насінні льону є антиоксиданти, такі як флавоноїди та фенольні сполуки, які допомагають захищати клітини від пошкоджень вільними радикалами та знижують ризик розвитку онкологічних захворювань.

Лляне насіння багате лігніном — складним полімером, виявленим у клітинних стінках рослин, який надає їм деревної текстури. Цей компонент допомагає не лише схуднути, а й нормалізувати кров’яний тиск та підтримати здоров’я нирок.

Насіння льону також є добрим джерелом білка: в 100 г насіння міститься 18 г білків. Цей незамінний макроелемент довго перетравлюється. Він багатий на амінокислоти, які незамінні для відновлення клітин і росту м’язів. Білок викликає почуття насичення, також допомагає зберегти м’язову масу.

Насіння льону: як правильно пити

  • Подрібніть насіння льону на кавомолці, тільки так ви зможете витягти його поживні речовини.
  • Пийте багато води при додаванні насіння льону до свого раціону. Це допоможе клітковині переміщатися травною системою.

Як і будь-які ліки, насіння льону має протипоказання. 

Гіпотонія. Насіння льону може сприяти зниженню кров’яного тиску, тому людям з низьким артеріальним тиском (гіпотонією) слід бути обережними при їх вживанні.

Запори та діарея. Насіння льону може як полегшувати, так і посилювати стани запорів або діареї. Вживання насіння льону має бути контрольованим, особливо у людей із подібними проблемами.

Низький рівень цукру на крові. Насіння льону може знижувати рівень цукру в крові, тому людям з низьким рівнем цукру (гіпоглікемією) слід бути обережним при їх вживанні.

Кровотечі. Насіння льону може мати деяку антикоагулянтну дію та посилювати процес згортання крові. Тому людям, які страждають на кровотечі або приймають антикоагулянти, слід уникати або вживати насіння льону з обережністю та під медичним наглядом.

Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Кому не слід пити воду із лимоном
Дієтологи рекомендують починати ранок зі склянки в...
У якому віці не варто робити лазерну корекцію зору
Лазерна корекція зору, також відома як рефракційна...
Реклама