Названо найкорисніший сир: дослідження

врач говорит

На думку експертів лабораторії харчових продуктів Нью-Йоркського університету (США), ним стала рикота.

Як підкреслюють дослідники, справжня рикота виробляється шляхом обробки сироватки, яка залишається після коагуляції молока, овечого чи козячого, для іншого сиру, наприклад, пекоріно. При цьому вона містить високу концентрацію сироваткових білків, які легко засвоюються організмом.

— Сироватковий протеїн є однією з найлегших форм білка та має широкий спектр амінокислот. Такий продукт ідеально підійде тим, хто хоче наростити м’язову масу і водночас схуднути, —наголошує дієтолог Емілі Марторано.

Директор лабораторії Лурдес Кастро Мортільяро зауважив, що оскільки рикоту готують із побічних продуктів для виробництва сиру, вона корисніша за інші сорти. Так, наприклад, пармезан, пекоріно чи гауду краще споживати у помірних кількостях. Адже вони містять менше води, багаті на калій, і тому відрізняються високою концентрацією натрію.

— Тим, хто страждає на гіпертонію або захворювання нирок, необхідно контролювати споживання натрію, та їм краще вибирати м’якші сири, — уточнює Кастро Мортільяро, передає ANSA.

Обидва дієтологи вважають, що тим, хто хоче схуднути, краще не включати до свого раціону так звані цільні сири. А ось деякі сорти, такі як фета, козячий сир або сир з непастеризованого молока, також як і рикота, є добрим джерелом пробіотиків, тому ними насолоджуються в міру. І з користю здоров’ю.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
ГРВІ у дітей
Поширеність респіраторних вірусівПричини частих ГР...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама