Названо найкорисніший сорт меду

Названо найкорисніший сорт меду

Фахівці стверджують: мед у разі вірусних інфекцій має сильнішу дію, ніж антибіотики. Проведені дослідження показують, що мед покращує ключові параметри крові, такі як холестерин, тригліцериди, маркер жирової дистрофії печінки, та навіть регулює рівень цукру в крові. Який мед вибрати, щоб отримати від нього максимальну користь?

— Найбільш популярними сортами меду є квітковий, липовий та гречаний. Вони всі корисні здоров’ю. Але проведені дослідження показали, що гречаний мед найбільше містить поліфенольних сполук і має найвищу антиоксидантну активність, — каже доктор Інституту репродукції тварин і харчових досліджень Польщі Малгожата Старович.

Експерт радить купувати мед на пасіці чи у перевірених виробників. Проте не менш важливо, ніж сорт, звертати на ступінь його кристалізації.

— Багато хто вважає кристалізацію меду недоліком, проте вона є показником природного процесу. Вона може бути різною, залежно від сорту меду. Так, акацієвий мед може залишатися рідким до кількох місяців, а ріпаковий мед кристалізується через один-два тижні. Своєю чергою вересовий мед кристалізується, приймаючи желеподібну форму, — пояснює Малгожата Старович, пише портал Medonet.

Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама