Непомітні пустули можуть збільшити ризик розвитку інсульту на 30%: лікарі

Непомітні пустули можуть збільшити ризик розвитку інсульту на 30%: лікарі

Лікарі б’ють на сполох. У червні було зафіксовано 132 486 випадків вітряної віспи. Якщо тенденція продовжиться, слід очікувати епідемію цього інфекційного захворювання.

За статистикою, у кожної третьої людини після перенесеної віспи спостерігається оперізувальний лишай. Особливо вразливі пацієнти віком від 50 років.

— Поперечний лишай — це реактивація сплячої хронічної інфекції, спричиненої вірусом вітряної віспи. Хвороба здебільшого вражає людей зі зниженим імунітетом, — пояснили фахівці Національного інституту гігієни Польщі, цитує портал Poradnik Zdrowie.

Для лишаю, що оперізує, характерні гнійнички, які з’являються на тілі. Окулярний оперізувальний лишай або генералізований оперізувальний лишай викликає хворобливі висипання по всьому тілу. Як і у випадку з вітряною віспою, такі бульбашки наповнені рідиною. Вони знаходяться в області міжреберних нервів, що є однією з причин сильних болів.

Зазвичай ураження шкіри гояться близько місяця. Однак відомі випадки, коли невропатії зберігаються протягом трьох місяців і більше.

Лікарі радять за появою таких пустул негайно звернутися за медичною допомогою. Згідно з дослідженням, яке було опубліковано в журналі Американській кардіологічній асоціації, оперізувальний лишай підвищує ризик розвитку серцевих нападів та інсультів на 30% і зберігається протягом 12 років після зараження.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама