Неправильне положення тіла під час сну викликає зморшки на обличчі: експерт

Неправильне положення тіла під час сну викликає зморшки на обличчі: експерт

Як не допустити передчасного старіння шкіри?

Нестача сну впливає на секрецію гормонів, рівень глюкози та серцево-судинну функцію. Вже після однієї безсонної ночі рівень гормону стресу, кортизолу, в організмі підвищується. Якщо такий стан зберігається протягом багато часу, імунітет організму знижується. Порушуються функції нервової, ендокринної чи імунної систем. Це може стати причиною підвищеної дратівливості чи депресії.

Дефіцит сну також позначається на зовнішньому вигляді. З’являються темні кола під очима, повіки та куточки рота опускаються.

— Неправильне становище тіла під час сну може бути фактором, що викликає зморшки. Багатогодинний тиск на шкіру викликає утворення так званих «зморщок сну». Найчастіше вони з’являються, коли ми спимо на животі або ховаємо обличчя у подушку. Натискаючи на обличчя протягом ночі в бічному положенні, ми в основному впливаємо на ділянку бічної очної ямки, скроневу, лобову і щічну області. Це викликає асиметричні зморшки, особливо з одного боку обличчя. Зазвичай утворюються вертикальні чи косі штрихи. З віком шкіра втрачає свою еластичність, і вони можуть перетворитися на постійні зморшки, — пояснює фахівець з мануальної терапії обличчя Вітольд Піркош, передає Radio ZET.

Крім того, з віком кількість гіалуронової кислоти в організмі зменшується, що сприяє зневодненню шкіри та появі зморщок.

Щоб уникнути утворення зморщок уві сні, експерт радить насамперед змінити становище тіла під час сну. Найкраще спати на спині. Також перед сном добре зробити самомасаж обличчя. Він покращить кровообіг, зменшить набряклість та допоможе шкірі краще засвоїти активні компоненти нанесеного крему.

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама