NICE опублікувало проект нових рекомендацій по реабілітації після травм

Дата створення: 22 Жовтня 2021
Дата оновлення: 08 Квітня 2023
NICE опублікувало проект нових рекомендацій по реабілітації після травм

Національний інститут охорони здоров’я та медичного обслуговування Великобританії (NICE) опублікував проект нового керівництва, присвяченого реабілітації після травм.

У проекті рекомендацій говориться, що реабілітаційні потреби потерпілого повинні бути оцінені й обговорені з цією людиною і його сім’єю на ранній стадії.

Також рекомендується спонукати потерпілого обміркувати мету реабілітації, і після цього можна використовувати для інформування, про варіанти медичного або хірургічного лікування, з короткостроковими і довгостроковими цілями, які повинні бути узгоджені між потерпілим, його сім’єю або особами, які здійснюють догляд, і медичними працівниками.

Згідно рекомендацій NICE, травматична травма включає будь-яку травму, яка вимагає госпіталізації під час отримання травми. Це може включати травми опорно-рухового апарату, нервових закінчень, пошкодження м’яких тканин і втрату кінцівок. В Англії 45 000 людей щорічно отримують дуже важкі або серйозні травми.

Крім рекомендацій про те, що цілі травмованої людини повинні регулярно переглядатися і бути гнучкими, рекомендується, щоб медичні працівники оцінювали наслідки травми, використовуючи особистісно-орієнтований та індивідуальний підхід.

У керівництво також включено детальну інформацію, як розробити план реабілітації і як відстежувати прогрес у виконанні плану.

«МП» також писала, що Європейське товариство кардіологів (ESC) випустило нові рекомендації в лікуванні серцевої недостатності.

Stadnik-Anna
Автор: Ганна Стаднік
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама