Ніколи не приймайте ці вітаміни перед сном

капсулы

Вітаміни необхідні правильного функціонування організму. Проте важлива як конкретна доза, а й час приймання вітамінів. І вітамін D, і мелатонін виконують захисну функцію організму. Кожен із них відповідає за різний час добового ритму, тому не можна пити вітамін D перед сном.

Група вчених з Аргентини та США проаналізувала вплив вітаміну D та мелатоніну з точки зору зміцнення організму. Вони наголосили, що шляхи біосинтезу вітаміну D та мелатоніну назад пов’язані з впливом сонця і, отже, можуть послаблювати ефекти один одного.

Фахівці відзначили, що мелатонін, який впливає на цикл сну-неспання, також виступає в ролі імунного буфера, що дозволяє боротися з різними хвороботворними мікроорганізмами. Тому роль сну у відновленні та зміцненні імунітету така важлива.

Вітамін D тісно пов’язаний із сонячним промінням. Тому його найкраще приймати протягом дня, щоб посилити його дію. Якщо прийняти його перед сном, то може зменшитися всмоктування, що робить його менш ефективним.

Також не слід приймати на ніч вітамін С, або аскорбінову кислоту. Річ в тому, що його не можна пити на порожній шлунок, інакше за короткий час може виникнути рефлекс, або подразнення слизової оболонки. Навіть якщо з’їсти щільну вечерю, то за ніч вміст шлунка переміститься в кишківник, що викличе рефлюкс.

Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама