Новий підваріант вірусу COVID-19 вже циркулює у 15 країнах

Новий підваріант вірусу COVID-19 вже циркулює у 15 країнах

Новий підваріант коронавірусу BA.2.86, який вже отримав назву Pirola, був вперше виявлений цього серпня в Ізраїлі та Великобританії. Однак, згідно з даними глобальної платформи обміну даними про коронавірус (GISAID), він поширюється дедалі більше. Зараз він виявлений у 15 країнах: Австралії, Данії, Франції, Іспанії, Ізраїлі, Японії, Канаді, Південній Кореї, Німеччині, Португалії, США, Швеції, Таїланді, ПАР та Великобританії.

Британське видання «Індепендент» повідомляє, що у Великобританії відбулося різке зростання випадків захворювання через новий підваріант. Так, 4 вересня у Великобританії було виявлено 34 випадки Pirola, з них 28 випадків — у будинку для людей похилого віку в Норфолку. П’ятеро людей було госпіталізовано з субваріантною інфекцією.

Експерти поки не перераховують явні симптоми нового варіанта коронавірусу BA.2.86. Кількість виявлених випадків дуже мала, а знання з цього питання все ще обмежені.

BA.2.86 є мутацією Omikron. Найбільш поширені його симптоми — біль у горлі, головний біль, нежить та слабкість. Pirola має понад 30 мутацій, тому є ймовірність того, що новий підваріант вірусу стане заразнішим, ніж попередні.

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама