Новий пункт вакцинації: відкрився в аеропорту Київ (Жуляни)

Дата створення: 01 Вересня 2021
Дата оновлення: 12 Квітня 2023
Новий пункт вакцинації: відкрився в аеропорту Київ (Жуляни)

Як повідомили в Міністерстві охорони здоров’я України, ще один пункт вакцинації був відкритий 6 серпня 2021 р. на території аеропорту «Київ».

Таке рішення, на думку фахівців МОЗ, дуже актуальне. Адже згідно зі змінами, внесеними до Постанови уряду №1236 від 9 грудня 2020 р безперешкодно можна перетнути кордон тільки при пред’явленні одного з двох документів.

Це може бути документ, який свідчить про проходження повного курсу вакцинації – вакцинами, включеними ВООЗ в перелік дозволених до застосування в надзвичайних ситуаціях (або тих, які відповідають міжнародним договорам України з іншими країнами про взаємне визнання документів про вакцинацію). В іншому випадку – це може бути довідка 063/о («Карта профілактичних щеплень») про перше щеплення за курсом вакцинації від COVID-19.

У МОЗ назвали рішення про відкриття пункту вакцинації в аеропорту «Київ» дуже зручним для громадян, оскільки всі жителі України, які перетинають кордон і на даний момент не отримали вакцинацію, зможуть отримати щеплення від Covid-19 прямо в аеропорту та безпосередньо на місці отримати довідку 063/о.

У Міністерстві охорони здоров’я уточнили, що в цьому пункті вакцинації, громадян України будуть прищеплювати вакциною CoronaVac виробництва Sinovac Biotech. (Більш детально з інформацією про дану вакцину можна ознайомитися за посиланням).

Згідно з повідомленням МОЗ, порядок отримання щеплення проводиться у вигляді живої черги. Час роботи пункту з 6 по 8 серпня – 17:00-22:00.

Для проходження вакцинації необхідно надати паспорт та ідентифікаційний код.

У МОЗ пояснили, що при виникненні запитань про проходження вакцинації, отриманні інформації про всі пунктах вакцинації, умовах і графіках їх роботи, можна звернутися за телефоном контакт-центру 0 800 60 20 19 та ознайомитися з цією інформацією на сайті.

Stadnik-Anna
Автор: Ганна Стаднік
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама