

Згідно повідомлення Міністерства охорони здоров’я, з 5 серпня 2021 р. лікарі отримали можливість проходження навчального курсу “еЛікарняний” , який розробила Національна служба здоров’я України (НСЗУ).
В даному навчальному курсі, який складається з анімованого відео та двох навчальних кейсів розповідається про основні законодавчі зміни, які запроваджені до процесу оформлення тимчасової непрацездатності пацієнта у відповідності до запровадження системи “еЛікарняний” . Зокрема будуть надачі чіткі інструкції про те, як мають діяти лікарі згідно нових умов надання листків непрацездатності.
В МОЗ уточнили, що за проходження лікарем даного навчального курсу можна буде отримати 0,35 бали.
В МОЗ нагадали, що до 31 серпня 2021 р. в Україні працює перехідний етап запровадження системи “еЛікарняний” . А вже з 1 вересня 2021 р. всі медичні заклади України будуть проводити видачу електронних листків непрацездатності.