Оголошені результати першої премії QiC Dermatology Awards 2021, приуроченої тематиці практичної дерматології

Оголошені результати першої премії QiC Dermatology Awards 2021, приуроченої тематиці практичної дерматології

На початку вересня 2021 р. були вручені перші нагороди за якість у догляді (QiC) у сферах дерматології, приурочені практичній дерматології.

Нагородження відбулося у читальному офісі спонсору QiC Dermatology Awards, компанії Sanofi Genzyme та були вручені доктором Хіларі Джонс.

Результати нагородження виглядають наступним чином:

У номінації «Цифрові та технологічні рішення дерматології для лікування захворювань шкіри під час пандемії COVID-19» перемогла Університетська лікарня Лутона та Данстейбл, Бедфордширські лікарні NHSFT. Основний критерій: підтримка пацієнтів з підозрою раку під час пандемії.

У ході церемонії була оголошена рекомендація про внесення теледерматології для лікування травм шкіри під час пандемії COVID-19. Фіналістом конкурсу став MySkinDoctor – теледерматологія під керівництвом пацієнтів від MySkinDoctor у співробітництві з Службою дерматології Сообщества Сассекса. Також були відзначені цифрові оцінки для спеціалізованих амбулаторних послуг щодо легалізації псоріазу та екземи у дорослих, перевірених Інститутом дерматології Св. Іоанна, Доверіційним фондом Фонд здорового обслуговування Гая та Св. Томаса.

У номінації «Ініціативні програми емоційної підтримки людей з шкірними захворюваннями» переможець став Оксфордський університет. Основний критерій: якісні послуги та підтримка молодого населення з проблемами, що викликають хворобу.

У номінації «Програми психологічної підтримки людей з шкірними захворюваннями» виграла Нова спеціалізована педіатрична психостоматологічна служба для дітей/молоді/сімей – Інститут дерматології Св. Иоанна, лікарня Св. Томаса.

Також був високо оцінений – пілотний проект щодо надання комплексної допомоги пацієнтам з псоріазом шляхом включення оцінок серцево -судинних захворювань та психологічної підтримки від Leeds Teaching Hospital Trust.

У номінації «Образотворчі програми з дерматології для людей з захворюваннями шкіри та/або їх сім’ї та особи, що здійснюють підтримку і догляд» переможцем став навчальний відеоресурс для пацієнтів дерматологічного інституту Св. Иоанна, подготовленный Фондом здоров’я Гая та Св. Томаса.

Також на конкурсі високо оцінили дерматологічну допомогу медичних працівників під час пандемії COVID-19 від Bart’s Health London. Зокрема, програму підтримки раку шкіри у Харрогейті, попередньо складеному фонді Harrogate & District NHS Foundation Trust – HDFT.

У номінації «Освітні програми з дерматології для медичних працівників» перше місце зайняла DermAcademy St John. «Інновації в дерматологічній освіті», перевірені Інститутом дерматології Св. Иоанна, Фондом Гая и Св. Томаса. Спеціалісти високо оцінили Керівництво групою національних спеціалістів-дерматологів-фармацевтів, заснованих Фондом NHS лікарні загального профілю Кеттеринга.

У номінації «Дерматологія року» було відзначено «Програму вдосконалення та інновації у сферах лікування раку в Лінкольншир», перевірену NHS Trust United Lincolnshire Hospitals.

Детальніше з результатами можна ознайомитись за посиланням.

Як написала «МП», у Великобританії схвалили препарат для лікування атопічного дерматиту.

Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Вітаміни при ГРВІ
Які вітаміни найчастіше призначають при ГРВІВітамі...
Лікування ГРВІ в домашніх умовах
Симптоми ГРВІЯк лікувати ГРВІ в домашніх умовах — ...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама