Оптимістичний сценарій: в офісі Президента України пропонують до 20 вересня 2021 р. вакцинувати 80% педагогічних колективів

Дата створення: 16 Вересня 2021
Дата оновлення: 08 Квітня 2023
Оптимістичний сценарій: в офісі Президента України пропонують до 20 вересня 2021 р. вакцинувати 80% педагогічних колективів

Це було б просто чарівним рішенням, яке б допомогло вирішити проблему роботи шкіл в період введення т.зв. «жовтої» карантинної зони. Адже згідно постанови Кабінету міністрів України №954, яка вступає в силу саме 20 вересня 2021 р., навчальні заклади, що розміщені в «жовтій» карантинній зоні зможуть працювати тільки за умови вакцинації, хоча б однією дозою, від Соvid-19 – 80% педагогічного колективу.

В Офісі Президента України вирішили знайти компромісне рішення, яке дозволить і пришвидшити вакцинацію педколективів, і дасть можливість працювати навчальним закладам в плановому очному режимі.

Як проінформували в Офісі Президента, у ході селекторної наради, яку провів заступник керівника Офісу Президента Кирил Тимошенко затвердили рішення про створення умов для імунізації 80% педагогічних колективів мінімум однією вакциною до 20 вересня 2021 р.

Згідно розпорядження Офісу Президента владні органи на місцях зобов’язані організувати виїзд до шкіл кожної області мобільних бригад з вакцинації та провести мотивуючу роз’яснювальну роботу про безпечність та необхідність вакцинації від коронавірусу.

В МОЗ проінформували, що на сьогоднішній день, середній показник вакцинації педколективів по Україні складає близько 40%. Уточнюється, що статистику вакцинації вчителів надалі, за підсумками вакцинації мобільними бригадами в період до 20 вересня 2021 р., будуть формувати керівники шкіл.

В Офісі Президента наголосили, що вакцинація є добровільною, а дані про тих вчителів, які відмовились від проведення щеплень, розголошуватись не будуть.

Як писала «МП» раніше, в Україні проводиться національний конкурс для шкіл, колективи яких вакцинуються від COVID-19

Stadnik-Anna
Автор: Ганна Стаднік
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама