Ортопед розповів, як правильно підібрати взуття хворим на діабет

Ортопед розповів, як правильно підібрати взуття хворим на діабет

Діабет може викликати багато ускладнень, у тому числі й розвиток діабетичної стопи. Тому такі хворі мають ретельно обирати взуття. Воно не повинно бути тісним, оскільки це погіршує кровообіг і може стати причиною розвитку набряклості та почервоніння. Ортопед Памела Мехта вказує на властивості гарного взуття для хворих на діабет.

— Шукайте взуття з м’якими устілками та системою підтримки склепіння стопи для комфорту та полегшення болю. Уникайте взуття на плоскій підошві, шльопанців і високих підборах, тому що вони не дозволяють рівномірно розподіляти тиск на стопу. Для цього можна використовувати устілки для запобігання зміщенню кісток та м’яких тканин, а також для забезпечення стабільності та балансу, — розповіла Памела Мехта в інтерв’ю порталу Green Me.

На думку експерта, широке взуття є гарним вибором для хворих на діабет, оскільки воно дозволяє уникнути натирання шкіри.

Немаловажний і матеріал. Взуття повинне бути пошите зі шкіри, парусини або замші. Це забезпечить достатню циркуляцію повітря

За словами лікаря, носіння взуття, що підтримує, відповідного розміру може допомогти впоратися зі станом стопи та проблемами, спричиненими діабетом. Інші проблеми зі стопами, спричинені діабетом, також можуть включати вальгусну деформацію стопи через дисбаланс сухожиль, нервових м’язів та поганий кровообіг.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама