Особливий випадок: герпес вражає і старих і молодих

Особливий випадок: герпес вражає і старих і молодих

Ця небезпечна інфекція не шкодує нікого

Герпес для дітей небезпечний ускладненнями

У дітей лікування слід розпочинати за перших симптомів хвороби. Занедбане захворювання підвищує ризик ускладнень і перетворюється на хронічну стадію.

Для лікування герпетичної інфекції у дитини найчастіше застосовують противірусний засіб «Ацикловір», який знімає біль та свербіння. За високої температури слід приймати жарознижувальні препарати «Парацетамол», «Ібупрофен» та пити багато рідини. Якщо у дітей часто відбуваються рецидиви, можуть бути призначені загально зміцнювальні ліки та вітаміни.

Герпес при вагітності: зміцніть імунітет

При первинному інфікуванні герпесом у вагітних підвищується ризик появи вроджених аномалій у новонароджених, ймовірність викиднів, передчасних пологів та мертворіння.

Для лікування герпесу при вагітності використовується противірусний засіб «Ацикловір» та препарати, які зміцнюють імунітет та стимулюють вироблення інтерферону.

Лікар може порекомендувати приймати противірусні препарати від герпесу в останньому триместрі вагітності, щоб запобігти спалаху під час пологів. Якщо рецидив таки стався перед пологами, може бути запропоновано кесарів розтин, щоб знизити ризик передачі вірусу новонародженому.

Як лікувати герпес у мами, що годує?

Зазвичай застосовують ліки місцевої дії «Ацикловір», «Герпевір» у формі мазей та кремів. Ці засоби у невеликій кількості потрапляють у кров і не проникають у грудне молоко.

Лікування не вимагає відриву дитини від грудей, проте необхідно не допускати контакт дитини з ураженими зонами шкіри. Винятком можуть бути лише виразки на сосках. У цьому випадку слід утриматися від годування ураженими грудьми.

Герпес у літніх: прийміть вітаміни

Лікування людей похилого віку принципово не відрізняється. Насамперед призначають противірусні засоби, що пригнічують вірус. Терапія може проводитись за допомогою таблеток та мазей. При високій температурі приймають жарознижувальні препарати. Також людям похилого віку рекомендується приймання вітамінів, дієта та прогулянки на свіжому повітрі.

Читайте також: Герпес

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама