Палеодієта: користь та шкода харчування печерної людини

Палеодієта: користь та шкода харчування печерної людини

Лікарі вважають, що вона може бути небезпечною для організму   

Їжа мисливців

Палеодієта, також відома як дієта кам’яної доби або печерної людини, є схемою харчування, якої дотримувалися наші предки тисячі років тому. Люди, які її дотримуються, їдять м’ясо, фрукти, овочі, горіхи, натуральні олії. Уникають молочних продуктів, зернових, бобових, картоплі. І виключають із харчування напівфабрикати та консервовані соки.

Основний акцент у харчуванні зроблено на м’ясі. Прибічників рослинного харчування прихильники палеодієти не шанують. Вони вважають, що в результаті переходу від мисливської діяльності до сільськогосподарської у людей з’явилися хвороби серця, ожиріння та діабет. І називають низку переваг такого харчування.

Палеодієта дозволяє:

  • нормалізувати артеріальний тиск та рівень холестерину в крові;
  • покращити глікемічний контроль та здоров’я кишківника;
  • довше залишатися ситим;
  • схуднути.

Удар по нирках

Вчені провели дослідження, у яких взяли участь 159 добровольців. Всі вони трималися палеодієти та в середньому схудли на 3,52 кг. При цьому зменшилися об’єм талії та індекс маси тіла (ІМТ). Відповідно знизився ризик появи багатьох хронічних захворювань.

А ось метааналіз, проведений фахівцями Нідерландів у 2020 році, показав, що у тих, хто дотримувався палеодієти, не спостерігалося якихось значних покращень рівня глюкози натще, рівня інсуліну або рівня HbA1c у порівнянні з прихильниками інших дієт.

При цьому фахівці зазначають, що виключення низки продуктів може стати згубним для здоров’я. Так, наприклад, палеодієта обмежує споживання молочної їжі. Адже вона містить кальцій і вітамін D, які необхідні для кісткової системи. І нестача цих двох мікроелементів може призвести до розвитку остеопорозу.

Обмеження квасолі позбавляє організм рослинного білка. При цьому спостерігається надмірне споживання червоного м’яса, що може спровокувати появу захворювань серцево-судинної системи та нирок. Все це вказує на те, що таке харчування може бути небезпечним, і хворим людям краще відмовитися.

Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама