Папа Римський просить всіх вакцинуватися: «Щеплення – це акт любові до людей»

Дата створення: 06 Вересня 2021
Дата оновлення: 12 Квітня 2023
Папа Римський просить всіх вакцинуватися: «Щеплення – це акт любові до людей»

Папа Римський Франциск звернувся до віруючих з усього світу з проханням вакцинуватися від коронавіруса максимально швидше.

Він висловив слова великої вдячності вченим, які завдяки Божій милості змогли створити безпечні та ефективні вакцини, тим самим давши надію всьому світу на захист від коронавірусу.

На думку Папи Римського для подолання пандемії, люди повинні об’єднатися і зробити щеплення. Адже щеплення від Сovid-19 сьогодні – це можливість для кожної людини проявити любов до своїх рідних і близьким, а також – любов до людей у ​​всьому світі. Тільки усвідомлюючи це, і зробивши щеплення, ми всі разом зможемо захиcтитися і вистояти проти пандемії.

Папа Римський уточнив що він сам уже записався на вакцинацію, яка почнеться у Ватикані в найближчі дні для співробітників і жителів міста-держави.

Для тих, хто сумнівається в ухваленні рішення про вакцинацію Папа Римський сказав так: «Зараз настав час, коли треба думати не тільки про себе, зараз треба думати про всіх людей. Зробити щеплення від Covid-19 це наш обов’язок: або ми врятуємося разом, або не врятується ніхто».

Нещодавно «МП» також писала про те, що в Італії з 1 вересня 2021 р. вводиться вимога надавати докази вакцинації в навчальних закладах та транспорті.

Stadnik-Anna
Автор: Ганна Стаднік
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама