Пенсіонери Маріуполя отримають продукти за COVID-вакцинацію

Пенсіонери Маріуполя отримають продукти за COVID-вакцинацію

У м. Маріуполь Донецької області одні з найнижчих показників вакцинації від коронавірусу. У місті вакциновано від COVID-19 лише 7% людей похилого віку. Міська рада Маріуполя шукає всі можливі способи активізувати процес вакцинації. Зокрема, мерія міста ухвалила рішення заохочувати вакцинацію всіх жителів міста віком від 70 років, які перебувають у найбільшій групі ризику, продуктовими наборами.

«Всі люди віком від 70 років, які отримали дві дози вакцини від коронавірусу, отримають від мерії міста набори продуктів», – уточнили в міськраді Маріуполя.

Уточнюється, що продуктові роботи міськрада зможе видавати з середини грудня 2021 р. Продуктові набори будуть не дуже багатими. У міськраді Маріуполя уточнили, що до подарункового продуктового кошика увійдуть макаронні вироби, солодощі та чай.

Керівник міської ради Вадим Бойченко сказав, що мерія міста намагається як може підтримати людей пенсійного віку та стимулювати до вакцинації від коронавірусу, щоб знизити ризик тяжкого перебігу хвороби та смерті. А це символічне продуктове заохочення буде для них подякою за відповідальне ставлення до вакцинації.

«МП» також писала, що за проходження вакцинації від Covid-19 жителі Вінниці зможуть взяти участь у розіграшах багатьох цінних призів.

Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама