Переваги швидкої ходьби підтверджені наукою

Переваги швидкої ходьби підтверджені наукою

Швидка ходьба — один зі способів зберегти здоров’я. Вона допомагає схуднути, упоратися зі стресом, зміцнити здоров’я серця. Вчені називають її три незаперечні переваги.

1. Знижує ризик серцевої недостатності

Згідно з американським дослідженням, опублікованим у журналі AGS Journal, підтримання темпу 3 км/год і більше може запобігти розвитку серцевої недостатності. Експерти протягом 17 років спостерігали за 25 000 жінками віком від 50 до 79 років і виявили, що у тих, хто ходив швидким темпом понад 3 км/год, ризик розвитку серцевої недостатності був на 34% нижчим, ніж в інших.

Аналогічне дослідження показало, що люди, які роблять понад 80 кроків за хвилину, ризик розвитку серцево-судинних захворювань знижується на 80%.

2. Запобігає появі цукрового діабету ІІ типу

При вазі 60 кг прогулянки швидким темпом протягом 10 хв дозволяє спалити 50 калорій на день, щотижня — 350 ккал та щомісяця — 1050 ккал. Таким чином швидка ходьба допомагає підтримати вагу та запобігти розвитку діабету ІІ типу.

Також кілька наукових досліджень показали, що прогулянка перед сніданком протягом 30 хв дозволяє спалити більше калорій, ніж в інший час доби.

3. Зміцнює психічне здоров’я

Швидка ходьба допомагає запобігати розвитку нейродегенеративних захворювань. Такого висновку вчені дійшли в ході дослідження за участю людей віком від 40 до 79 років. Виявилося, що виконання 800 кроків на день знижує ризик зниження когнітивних здібностей на 9%, тим самим запобігаючи появі таких захворювань, як хвороба Альцгеймера.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама