Пік захворюваності на коронавірус в Україні пройшов

Пік захворюваності на коронавірус в Україні пройшов

Такі оптимістичні висновки було зроблено вченими з Національної академії наук України (НАН). Підставою такого прогнозу стало зниження кількості нових заражень на Covid-19.

У НАН уточнили, що останні два тижні (кінець жовтня та перший тиждень листопада 2021 р.) були піковими для рівня захворюваності на коронавірус в Україні. Проте дані статистики про кількість позитивних результатів ПЛР-тестування в Україні за останні 10 днів показують 15%-ве зниження рівня захворюваності.

«Збільшення затримок у реєстрації нових випадків призвело до згладжування форми піку нових виявлень, але очікується початок зниження протягом одного тижня», – наголошується у прогнозі.

Проте щодо пікового показника смертності від коронавірусу, вчені НАН вважають що він ще не пройдений. Вчені НАН прогнозують, що смертність від коронавірусу та рівень завантаженості лікарень протягом одного тижня ще зростатиме, але потім також прогнозується поступове зниження.

Довідково

Згідно з даними МОЗ, станом на ранок 11 листопада 2021 р. в Україні було виявлено 24 747 нових хворих на COVID-19. За минулу добу до лікарень країни було госпіталізовано 4 778 людей, від коронавірусу померло 652 людини. Кількість людей, що одужали від наслідків хвороби на ранок 11 листопада 2021 р. склала 18 896 людей. За весь період вакцинації в Україні було вакиновано 11 844 730 людей, одне щеплення вже отримали 11 844 728 людей, два щеплення вже мають 8 284 545 людей.

«МП» також писала, що в Україні кожен четвертий вакцинований двома дозами вакцини від коронавірусу.

Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама