Почалося: з 13 вересня 2021 р. школи Івано-Франківщини будут працювати дистанційно

Дата створення: 09 Вересня 2021
Дата оновлення: 09 Квітня 2023
Почалося: з 13 вересня 2021 р. школи Івано-Франківщини будут працювати дистанційно

Незважаючи на те, що введення локдауну в Україні головний санітарний лікар Ігор Кузін не планує раніше листопада 2021 р., ряд регіонів вже прийняли рішення про переведення шкіл, персонал яких не вакцинований від коронавірусу, на дистанційне навчання з 13 вересня 2021 р.

Першим таке прикре для батьків рішення було прийнято на Сумщині. Як писала «МП», з 13 вересня 2021 р. якщо буде введена «жовта» зона, Сумська область закриє всі школи, де вакциновані менше 80% персоналу.

Дмитро Живицький, керівник Сумської обласної держадміністрації вже офіційно заявив на своїй сторінці в ФБ про те, що «при переході в «жовту зону карантину, школа, в якій провакциновано менше 80% працівників, переходить до навчання в онлайн-режимі з наступного тижня (початок тижня – 13 вересня 2021 р – прим. ред.)».

Другою стала Івано-Франківщина. Очільниця Івано-Франківської обласної адміністрації Світлана Онищук повідомила, що з 13 вересня 2021 р. всі навчальні заклади області будуть переведені на дистанційну форму навчання, мотивуючи це тим, що для повноцінної роботи шкіл, необхідно щоб 80% персоналу були вакциновані від Соvid-19. Таких шкіл в Івано-Франківській області, по даним обладміністрації, тільки 15 і всі вони отримали право працювати в звичайному режимі.

В Івано-Франківській обладміністрації уточнили, що серед всього педагогічного колективу шкіл області вакциновано лише 29% вчителів, наголосивши на необхідності активізації вакцинації.

Stadnik-Anna
Автор: Ганна Стаднік
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама