Польські лікарі заморожують нерви пацієнтам

Польські лікарі заморожують нерви пацієнтам

Співробітники спеціалізованої дитячої лікарні в Ольштині (Польща) вперше використали цей інноваційний метод. Він дозволяє скоротити відновлення пацієнта з кількох місяців до двох тижнів.

Воронкоподібні груди є одним із найпоширеніших вроджених дефектів грудної стінки. Вона характеризується обваленням частини грудини та нижніх ребер. Це може бути видно відразу після народження або стати очевидним у період статевого дозрівання. Показанням до операції є не естетичні причини, а зниження функції легень та серця у пацієнта.

Польські хірурги провели двом підліткам операції з корекції воронкоподібної грудної клітки. Під час процедури вони використовували інноваційний метод, який полягає у заморожуванні міжреберних нервів. Завдяки йому лікарі змогли протягом 30 хв зробити ефектну зміну зовнішнього вигляду пацієнтів — деформована грудна клітина набула правильного, фізіологічного вигляду.

Хірург Войцех Хойнскі зауважив, що заморожування нервів під час операції позбавляє пацієнтів від болю надалі та призводить до швидшого та ефективного одужання. Вони можуть відновитися та бути повністю активними через два тижні.

— За допомогою цього методу операція проходить комфортніше для пацієнта. Перебування дитини в лікарні також скорочується, вона може бути виписана додому в першу добу після операції, — зазначив доктор медичних наук із дитячої хірургії Міхал Шоставицький, пише портал Medonet.

Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Вітаміни при ГРВІ
Які вітаміни найчастіше призначають при ГРВІВітамі...
Лікування ГРВІ в домашніх умовах
Симптоми ГРВІЯк лікувати ГРВІ в домашніх умовах — ...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама