Поцілунки запобігають появі мігрені та перешкоджають процесу старіння шкіри

Поцілунки запобігають появі мігрені та перешкоджають процесу старіння шкіри

Поцілунки дозволяють виразити ніжність почуттів та зміцнити емоційні стосунки з коханою людиною. Однак, крім цього, вони позитивно впливають на здоров’я.

Згідно з дослідженнями, опублікованими на порталі Healthline, поцілунки мають низку переваг. Вони змушують мозок виділяти такі гормони, як окситоцин, дофамін та серотонін, які впливають на центри задоволення у головному мозку і дозволяють почуватися щасливими. Вони також знижують рівень кортизолу (гормону стресу) та підвищують самооцінку.

Поцілунки також сприяють розширенню кровоносних судин та збільшенню кровотоку. Це може полегшити менструальні спазми та головні болі. Також поцілунки запобігають виникненню мігрені шляхом зниження стресу.

Обмін поцілунком може зміцнити імунну систему. Згідно з дослідженням, опублікованим у журналі Microbiome, пари, які цілуються, часто мають одну і ту ж мікробіоту в слині та мові.

Є ще одна причина ніколи не втомлюватися від поцілунків: вони омолоджують обличчя. Акт поцілунку може включати від двох до 34 м’язів обличчя: їх регулярне використання діє як тренування для обличчя та шиї. Це може збільшити вироблення колагену, що допомагає зробити шкіру більш пружною та виглядати молодшою.

Однак деяким людям, схильним до певних захворювань, слід на якийсь час утриматися від поцілунків. Це слід зробити в тих випадках, коли є симптоми застуди, грипу, а також за наявності виразок, герпесу або інших інфекцій у порожнині рота. У таких випадках лікарі рекомендують жувальну гумку, яка допоможе освіжити дихання.

Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама