Правильне зволоження важливе для здоров’я волосся

Дата створення: 02 Червня 2022
Дата оновлення: 15 Квітня 2023
Правильне зволоження важливе для здоров'я волосся

Мінеральна вода для миття допомагає зробити їх блискучими

Волосяні фолікули, або жива частина волосся, розташована під шкірою, є тканиною, що швидко зростає в організмі. Але коли організм зневоднений, вони не здатні функціонувати належним чином, як і всі органи та тканини нашого тіла.

Це швидке зростання вимагає постійного харчування. Згідно з деяким дослідженням, збільшення припливу крові до шкіри голови допомагає запобігти облисінню. Зневоднення може спричинити його зменшення. Адже дефіцит гідратації призводить до зниження артеріального тиску; багато органів, включаючи волосяні цибулини, не отримують кисень і поживні речовини, яких вони потребують.

— Збереження гідратації також допомагає стимулювати циркуляцію і вироблення шкірного сала в шкірі голови, зберігаючи волосяні фолікули здоровими, а пасми — сильними, тим самим сприяючи їх росту, — пояснює фахівець з харчових наук і член обсерваторії Санпеллегріно (Італія), біолог Елізабета Бернарді ANSA.

Правильне зволоження також допомагає шкірі голови у запобіганні свербінню та подразненню. А також є допоміжним засобом при лікуванні печіння та почервоніння, дозволяючи відновити самопочуття шкіри голови та красу волосся. Тому правильне зволоження є основою не лише нашого здоров’я, а й догляду за волоссям. Важливо пити достатню кількість води протягом дня, віддаючи перевагу тим сортам, які містять кальцій, магній та мікроелементи.

Мінеральна вода — один з найдавніших секретів краси для нашого волосся. Ополіскування голови мінеральною водою — простий, але ефективний спосіб досягти густої шевелюри. А водопровідна вода, як стверджують вчені, занадто багата на вапняк і фтор, які негативно впливають на волосся, роблячи його тьмяним і жорстким.

Читайте також: Дієтолог пояснив, чим небезпечне зневоднення

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама