Препарати для схуднення дозволяють знизити вагу до 4%

Дата створення: 07 Березня 2023
Дата оновлення: 12 Квітня 2023
Препарати для схуднення дозволяють знизити вагу до 4%

Італійське товариство дитячої ендокринології та діабетології (Siedp) оновило рекомендації щодо застосування ліків для ожиріння

Для підтримки здорової ваги необхідно дотримуватись правильного харчування та вести активний спосіб життя. Але якщо цього недостатньо, можна використовувати препарати для схуднення та зниження ризику розвитку захворювань, пов’язаних з надмірною вагою.

Зараз в Італії офіційно дозволено два препарати для схуднення. Це — Setmelanotide, який застосовують при деяких рідкісних генетичних видів ожиріння з шестирічного віку, і Liraglutide для поширених форм ожиріння з 12 років. Останній є аналогом шлунково-кишкового гормону людини GLP-1, який знижує апетит.

— Боротьба з малорухливим способом життя і здорове харчування є першою спробою схуднення. Однак якщо вони не допомагають досягти бажаних результатів, можна використовувати спеціальні препарати, які допомагають знизити вагу до 4%. Якщо й це не допоможе, тоді слід розглянути можливість хірургічного втручання, — наголосила президент Siedp Маріа Кароліна Салерно, повідомляє інформаційне агентство ANSA.

Читайте також: Ожиріння скорочує життя на п’ять років: вчені

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама