Прогулянка з собакою захистить від діабету ІІ типу

Прогулянка з собакою захистить від діабету ІІ типу

Вчені клініки Майо (США) виявили ще одну перевагу власників собак. Вони мають кращу фізичну форму та міцне здоров’я, ніж ті, хто відмовляється від свійських тварин.

Собаки змушують більше рухатись. Проведене дослідження показало, що власники собак частіше повідомляють про регулярну фізичну активність, ніж люди, які їх не мають. Годування тварин, ігри та прогулянки з ними підвищують рівень фізичної активності. Це покращує кровотік, викликає скорочення м’язів та зменшує скутість суглобів.

Фізичні вправи спалюють калорії та допомагають підтримувати здорову вагу. Як показали результати дослідження, люди, які регулярно вигулюють собак, рідше страждають на ожиріння. При цьому вони частіше дотримуються здорової дієти, що дозволяє підтримувати нормальний рівень цукру в крові та покращує стан серця.

Щоденна прогулянка протягом 30 хв допомагає знизити ризик ішемічної хвороби серця, остеопорозу, раку товстої кишки та молочної залози, а також діабету ІІ типу. Півгодинна прогулянка покращує сон.

Крім того, собаки сприяють соціальним зв’язкам: володіння собакою пов’язане з покращенням психічного здоров’я та меншим сприйняттям соціальної ізоляції, що може знизити ризик розвитку серцевих та когнітивних проблем. Зрештою, для тих, хто працює з дому, собака допомагає зменшити стрес, пов’язаний з роботою, впоратися з занепокоєнням і пропонує гарний привід вийти на вулицю, подихати свіжим повітрям та зайнятися спортом.

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама