Пропозиція МОЗ: вакцинація в обмін на футбольний матч

Дата створення: 01 Вересня 2021
Дата оновлення: 12 Квітня 2023
Пропозиція МОЗ: вакцинація в обмін на футбольний матч

Вакцинація в обмін на футбольний матч з «Шахтарем». Хто на футбол?

Міністерство охорони здоров’я України активно працює у напрямку збільшення кількості вакцинувань від коронавірусу, що підтверджує позитивна динаміка щоденної кількості щеплень від Сovid-19. Згідно даним МОЗ, на 6 серпня 2021 р. в Україні від коронавірусу зробили більше 6 мільйонів щеплень (6 237 706, або «плюс» 167 383 в порівнянні з показниками минулої доби). З яких першу дозу отримали майже 4 млн. людей (3 953 540 , або «плюс» 98 447 в порівнянні з показниками попередньої доби).  Більше 2 млн. людей (2 284 166, або + 68 936 по відношенню до 5 серпня 2021 р.) -отримали другу дозу. 

Проте загальна кількість вакцинованих в країні ще досить не висока. Напевне тому, МОЗ використовує всі можливі засоби для активізації процесу вакцинації від Covid-19. Оскільки мотивувати до вакцинації молодь складніше, МОЗ популяризує вакцинацію через актуальні для молодого населення заходи.  

Так МОЗ виступило з цікавою ініціативою для молодого населення країни, запропонувавши всім, хто з 6 серпня 2021 р. прийде вакцинацію від Covid-19 у центр вакцинації, який базується в ТРЦ Blockbuster Mall у Києві, квитки на футбольні матчі за участі футбольного клубу «Шахтар».

Зокрема, всі хто провакцинуються, зможуть отримати квиток на домашні матчі «Шахтаря»: 7 серпня 2021 р. – поединок с клубом «Олександрія», 10 серпня – з клубом «Генк». Автори ідеї уточнюють, що надалі в центрі вакцинації будуть видавати квитки також на інші футбольні матчі.

Для бажаючих вакцинуватись уточнюється, що центр вакцинації у ТРЦ Blockbuster Mall буде працювати щоденно без вихідних з 11:00-21:00 години. 

Записатись на проведення щеплення зможуть всі бажаючі старші 18 років в онлайн режимі за посиланням.

В даному пункті вакцинації щеплення будуть проводити вакциною CoronaVac виробництва Sinovac Biotech. Детальніше про цю вакцину можна прочитати за посиланням.

Stadnik-Anna
Автор: Ганна Стаднік
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама